Meie lasteaias toimuvad huviringid

 

 • RoboLego robootikaring, õpetaja Gerda
  Lapsed, vanuses 4-10, saavad arendada oma käelist tegevust ning peenmotoorikat LEGO mehhaniseeritud komplektide abil. Tegevus äratab huvi lapse reaalteadustesuuna vastu. Õppimine toimub paaristööna, mille kaudu tunnetatakse meeskonnatöö tähtsust. Lapsed saavad arendada loovist ja silmaringi.
  Toimub kolmapäeviti.
  Lisanfo See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 
 
 • Muusika eelõpe, muusikaõpetaja Kätlin Lang
  Erinevad muusikalised tegevused
  Lisainfo See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 
 
 
 
 • Jalgpalli- ja spordiring lastele
  Jalgpallitreeningud on mitmekülgsed ja põnevad, sisaldades erinevate spordialade elemente lapse liikumise ja koordinatsiooni arendamiseks ning seda läbi huvitavate, lõbusate ja arendavate mängude. Regulaarsed treeningud arendavad lapse tevislikku ja füüsilist seisundit.
  Toimub kolmapäeviti.
  Lisainfo www.kratila.ee/liitu
  Treenerid Mikk ja Rando
  Tel. +327 5660 8888
 
 • Inglise keele ring

  Toimub esmaspäeviti
  Fredy inglise keele ring on oma nime saanud nuku järgi, kes võtab igast tunnist osa ning köidab laste tähelepanu. Koos ringi juhendajaga õpetab Fredy lastele ingliskeelseid sõnu ja väljendeid.  Fredy erineb teistest keeleõppe ringidest selle poolest, et kõik programmis õpetatav on seatud meeldejäävatesse lauludesse ja
  mängudesse.
  Õpetaja Cathleen
  Lisainfo See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 
 • Beebide muusikaring

  Igal kolmapäeval kell 11.00
  Õpetaja Kätlin Lang
  Info: 48 75 186, 555 124 80
 
 • Väikelaste ujumine

  4 kuud - 3 aastat
  Reedeti kell 13.00-17.00
  Õpetaja Malle Paugus
  Info: 48 75 186, 555 124 80
 
 
 
 
 

                 

Kontakt

Kehtna Lasteaed Siller

Lasteaia 5
Kehtna alevik, Raplamaa
79001

Tel.  487 5186,  5551 2480

E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.