Õppeasutuste ja pidajate nõustamise ning järelevalve korraldus

Õppeasutuste ja nende pidajate nõustamist korraldab ning järelevalvet viib läbi alates 1 septembrist 2017 Haridus ja Teadusministeerium.

Esmane tasand probleemide lahendamiseks ja pöördumiseks on Kehtna Vallavalitus, haridus- ja kultuuritööspetsialist Teele Ojasalu.

Kontakt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Haridus ja Teadusministeeriumi piirkondade ekspertide kontaktandmed alates 01.09.2017:

Põhja piirkond (Tallinn) Harjumaa: Piret Hiisjärv, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ja
Rapla-, Lääne-, Hiiu-, Järvamaa: Kristina Johannes, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.