Meie lasteaia tutvustus

Kehtna Lasteaed Siller on Kehtna valla suurim lasteaed. Lasteaias on 9 rühma, neist 7 asuvad Kehtnas
ja lahusrühmad, asuvad Lelles ja Inglistel. Lasteaia meeskonda kuulub üle neljakümne inimese.

Kehtna lasteaia ajalugu ulatub 1925. aastasse, mil Kehtna Kõrgema Kodumajandusekooli kõrvale rajati väike lasteaiake. Aastate vältel laste arv muudkui kasvas ja üha suurem vajadus tekkis uue lasteaia järele. Praeguse Kehtna maja ehitused algasid 1980. ja tänaseni on lastel suurepärased võimalused arenemiseks ja kasvamiseks. Kehtna Lasteaed Silleri kasutuses on ujula, võimla, muusikasaal, suur õueala ja oma loodusõpperada.

Lelle lasteaia rühm Päikeseratas asub endises Lelle Põhikooli ja praeguses Lelle rahvamaja hoones. Lelles on liitrühm, kus lapsi võetakse vastu alates 2. eluaastast.

Ingliste lasteaia rühm Põnnipesa asub Ingliste Kultuuri- ja Hariduskeskuse hoones. Ka Inglistel on liitrühm, kus lapsi võetakse vastu alates 2. eluaastast.