Töökorraldus Kehtna lasteaed Silleris Esile tõstetud

Head lapsevanemad,

Kuna eriolukorra kestvus on pikendatud kuni 1.maini, siis jätkub see ka lasteaias.

Kehtna Lasteaed Siller on avatud Kehtna majas valverühmana. Lasteaeda võivad tulla ainult täiesti terved lapsed, kelle vanematel ei ole teist valikut lapse hoidmiseks. Koduste vanemate lapsed on õpetajal õigus koju saata ja mitte vastu võtta. Valverühm on avatud ainult nendele peredele, kellel ei ole tõesti teist võimalust. Iga päev on rühmas erinevad õpetajad, lapsed saavad hoitud ja toidetud.

Mis puudutab kohatasu, Vallavalitsus arutab seda küsimust järgmisel istungil, 31. märtsil. Kuna lõplik otsus on vallavolikogu pädevuses, võtab see aega.

Lasteaed annab kõigile lastevanematele otsuse edasi esimesel võimalusel.

Rühmaõpetajad lisavad ELIISi ja rühma suhtlusgruppi alates järgmisest nädalast lastele ülesandeid, mida saate koos perega lahendada. Õppetöö lasteaialapsel ei ole kohustuslik. Lihtsalt mõned soovitused õpetajatelt, kes teavad planeeritud nädalategevusi ja pakuvad Teile võimalusi laste päevi lõbusamaks muuta.

Kuni 1. maini on:

• kaugõppel kõik Kehtna valla koolid ja huvikoolid;
  • suletud valla kultuurimajad;
  • suletud noortekeskused;
  • suletud Valtu Spordimaja;
  • ei tööta spordi- ega huviringid;
  • keelatud päevakeskuste kogunemised ja eakate huviringide tegevused;
  • keelatud avalikud üritused;
  • keelatud Kehtna valla hooldekodude külastused;
  • suletud Järvakandi Klaasimuuseum.

NB! Lasteaiad ja raamatukogud jätkavad hetkeseisuga tegevust, samuti ei ole suletud mänguväljakud ega terviserajad (ka disc golf'i rajad).

• Lasteaeda ei ole lubatud haigustunnustega lapsed ega lapsed, kelle lähikonnas on haigestunuid.
  • Raamatukogud on avatud vaid laenutamisekslugemissaalid on suletud. Enne raamatukogu külastust tutvuda valikuga ja tellida raamatud telefonitsi ette (kontaktid).
  • Mänguväljakuid (atraktsioonid, rulapargid) ja terviseradu külastades tuleb järgida riiklikke piiranguid: hoida vähemalt 2 meetrit vahet; liikuda maksimaalselt kahekesi. Kindlasti ei tohi jagada isiklikke esemeid (joogipudeleid, söögipoolist, mänguasju, sportimisvahendeid nagu näiteks pallid, kettad vmt).

Püsige terved ja kohtumiseni tulevikus

Loe 443 korda