Head lapsevanemad,

Kuna eriolukorra kestvus on pikendatud kuni 1.maini, siis jätkub see ka lasteaias.

Kehtna Lasteaed Siller on avatud Kehtna majas valverühmana. Lasteaeda võivad tulla ainult täiesti terved lapsed, kelle vanematel ei ole teist valikut lapse hoidmiseks. Koduste vanemate lapsed on õpetajal õigus koju saata ja mitte vastu võtta. Valverühm on avatud ainult nendele peredele, kellel ei ole tõesti teist võimalust. Iga päev on rühmas erinevad õpetajad, lapsed saavad hoitud ja toidetud.

Mis puudutab kohatasu, Vallavalitsus arutab seda küsimust järgmisel istungil, 31. märtsil. Kuna lõplik otsus on vallavolikogu pädevuses, võtab see aega.

Lasteaed annab kõigile lastevanematele otsuse edasi esimesel võimalusel.

Rühmaõpetajad lisavad ELIISi ja rühma suhtlusgruppi alates järgmisest nädalast lastele ülesandeid, mida saate koos perega lahendada. Õppetöö lasteaialapsel ei ole kohustuslik. Lihtsalt mõned soovitused õpetajatelt, kes teavad planeeritud nädalategevusi ja pakuvad Teile võimalusi laste päevi lõbusamaks muuta.

Kuni 1. maini on:

• kaugõppel kõik Kehtna valla koolid ja huvikoolid;
  • suletud valla kultuurimajad;
  • suletud noortekeskused;
  • suletud Valtu Spordimaja;
  • ei tööta spordi- ega huviringid;
  • keelatud päevakeskuste kogunemised ja eakate huviringide tegevused;
  • keelatud avalikud üritused;
  • keelatud Kehtna valla hooldekodude külastused;
  • suletud Järvakandi Klaasimuuseum.

NB! Lasteaiad ja raamatukogud jätkavad hetkeseisuga tegevust, samuti ei ole suletud mänguväljakud ega terviserajad (ka disc golf'i rajad).

• Lasteaeda ei ole lubatud haigustunnustega lapsed ega lapsed, kelle lähikonnas on haigestunuid.
  • Raamatukogud on avatud vaid laenutamisekslugemissaalid on suletud. Enne raamatukogu külastust tutvuda valikuga ja tellida raamatud telefonitsi ette (kontaktid).
  • Mänguväljakuid (atraktsioonid, rulapargid) ja terviseradu külastades tuleb järgida riiklikke piiranguid: hoida vähemalt 2 meetrit vahet; liikuda maksimaalselt kahekesi. Kindlasti ei tohi jagada isiklikke esemeid (joogipudeleid, söögipoolist, mänguasju, sportimisvahendeid nagu näiteks pallid, kettad vmt).

Püsige terved ja kohtumiseni tulevikus

Head lapsevanemad,

Kuna viirus ei ole taandunud ja riik annab järjest karmimaid korraldusi, siis alates homsest, 17.03.2020 on Kehtna lasteaias avatud ainult üks valverühm. Valverühmaks on Lepatriinu rühm, mis asub kohe peaukse kõrval. Avatud oleme 7.00-18.00.

Päikeseratta rühm on suletud, vajadusel tuua laps Kehtnasse.

Põnnipesa rühm on avatud samuti valverühmana.

Lapsi tuua ainult äärmisel vajadusel ja õpetajal on õigus nohune- köhane laps koju saata.

Selline töökorraldus on 17.03 – 27.03.2020, kui tulevad muutused, anname sellest koheselt teada.

Lasteaed jätab ära 27.märtsil plaanitud üle lasteaialise ürituse.

Ainult koos ja ausalt tegutsedes saame kaitsta enda ja oma laste tervist.

Lugupidamisega

Reelika Hlevnjuk

Kuni märtsikuu lõpuni ei toimu Kehtna lasteaed Silleris beebide ujumist. Täpsem info edasiste ujumiste kohta, selgub aprilli algul.

AMETLIK TEADAANNE Seoses Eesti Vabariigi Valitsuse eile, 12.03.2020 välja kuulutatud eriolukorra annab Kehtna Vallavalitsus teada, et: ALATES 16. MÄRTSIST VÄHEMALT KAKS NÄDALAT: - on Kehtna vallas kõik koolid ning huvikool kaug- ja koduõppe vormil; - ei tööta laste spordi- ja huviringid; - on keelatud päevakeskuste kogunemised ja eakate huviringide tegevused; - on suletud noorteasutused; - on suletud Valtu Spordimaja. ALATES 16. MÄRTSIST KUNI 1. MAINI ON: - keelatud avalikud üritused; - keelatud Kehtna valla hooldekodude külastused; - suletud Järvakandi Klaasimuuseum. TÄIENDAV INFO: - sportimisvõimalused ja huvitegevused täiskasvanutele ei ole esialgu piiratud; - lasteaiad ja raamatukogud jätkavad esialgu tegevust (nende sulgemise otsustatakse juhtumipõhiselt - haigustunnustega lapsed palume kindlalt koju jätta teavitades sellest lasteaeda); - Kehtna Vallavolikogu 18.03.2020 istung toimub ja on kinnine. Jooksev info Kehtna Vallavalitsuse kodulehel https://kehtna.kovtp.ee ja sotsiaalmeedias https://www.facebook.com/kehtnavald ning Vabariigi Valitsuse infokanalites. Hoidkem ennast!

Kullerkupud kaunites rahvarõivastes.