Uudised

Kuupäeva järgi filtreeritud kirjed: Detsember 2019
Kolmapäev, 04 Detsember 2019 06:48

BEEBIDE UJUMINE

Selle kalendriaasta viimane beebide ujumine on 20. detsembril. Uuel aastal alustame ujumisega 10. jaanuar.

Kategoorias Teade
Teisipäev, 03 Detsember 2019 07:46

ÜKSTEIST PEAB HOIDMA!

Karikakra rühma lastel on päris oma muinasjutu raamat „Üksteist peab hoidma”. Raamat mille sünnilugu sai alguse tänu „Kiusamisest vabaks” programmile.  Raamat sündis õpetajate, laste ja lastevanemate koostöös. Kõik muinasjutud on esitatud lapse silmade, südame ja tunnete kaudu, juhindudes „Kiusamisest vabaks!” programmi põhiväärtustest, milleks on sallivus, hoolivus, austus ja julgus. Kiusamine puudutab meid kõiki, keegi ei soovi olla tõrjutud ja kiusatav. Meie raamatusse kirjutasid lood ka Maia Vahtramäe, Eleri ja Daniel Viinalass ja Heiki Nabi igalühel neist oli oma lugu mida meiega jagada.

Raamatu esitlus ja tänuõhtu oli 15.novembril Lelles. Tänuõhtule olid oodatud kõik kes aitasid meie laste väikesel unistusel täituda. Laste suureks rõõmuks oli lapsi rõõmustama tulnud ka „Kiusamisest  vabaks” maskott, lilla karu.  Karuga sai pilti teha, mängida ja lustida. Laste esitluses kõlanud Kadri Hundi laul, liigutas saalis viibijaid sügavalt.

Meie unistus on, et sellest väikesest raamatu ideest kasvaks midagi suurt, et see inspireeriks teisi õpetajaid nii saame kogemusi vahetada ning loodud õppematerjale omavahel jagada. Meie raamatud saavad kõik õpetajad soovi korral lastele lugeda.

 

Karikakra lapsed ja õpetajad

Kategoorias Uudised Sillerist

                 

Kontakt

Kehtna Lasteaed Siller

Lasteaia 5
Kehtna alevik, Raplamaa
79001

Tel.  487 5186,  5551 2480

E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.