Kehtna Vallavalitsus otsib eripedagoogi ja logopeedi.

Kehtna Vallavalitsus otsib eripedagoogi ja logopeedi

Töö tegemise kohtadeks on Kehtna Lasteaed Siller ja Kehtna Põhikool. Peamised tööülesanded on logopeedilist või eripedagoogilist abi vajavate laste välja selgitamine ja parima toetuse kavandamine ning läbiviimine koostöös lapsevanema, lasteasutuse ja vajadusel teiste spetsilistidega. Samuti tegevust puudutava aruandluse ja dokumentatsiooni täitmine.

Edukal kandidaadil on:

·       täidetud kvalifikatsiooninõuded;

·       tahe töötada laste ja peredega;

·       väga hea suhtlemis- ja meeskonnatööoskus;

·       avatus uuendustele.

Meie pakume:

·       täiskoormusega tööaega;

·       neli tööpäeva nädalas;

·       paindlikku töökorraldust;

·       põhipuhkust 56 kalendripäeva;

·       sõidukompensatsiooni;

·       asjatundlikke ja toetavaid kolleege;

·       erialaseid koolitusi ja enesetäiendamise võimalusi.

Konkursil osalemiseks esitada:

·       kirjalik avaldus koos motivatsioonikirjaga;

·       elulookirjeldus, sh töö- ja/või teenistuskäik;

·       haridust tõendavate dokumentide koopia.

Tööle asumise aeg 22.08.2022.

Palume vajalikud dokumendid esitada hiljemalt 17.06.2022 Kehtna Lastaed Siller aadressil Lasteaia 5, 79001 Kehtna või digiallkirjastatult e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Lisainformatsioon Elerin Kaselt, tel 5551 2480 ja/ või e-posti aadress: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..