Kehtna valla haridusvõrgu ümberkorraldused alates 1. septembrist, lasteaia töökorraldus

Alates 1. septembrist jõustusid Kehtna valla haridusvõrgu ümberkorraldused.

Uus asutus Kehtna Lasteaed koondab oma nime taha Kehtna Lasteaed Silleri ja Valtu Lasteaed Pesapuu. Nüüdsest kuuluvad Kehtna Vallavolikogu otsusega Kehtna Lasteaia koosseisu Silleri maja ja Kaerepere Pesapuu maja, lisaks on meil Ingliste ja Lelle lahusrühmad. Asutuse direktor on Sille Valinu.

Eidapere Koolist on alates 1. septembrist saanud kuueklassiline õppeasutus, mis tegutseb Järvakandi Kooli koosseisus Järvakandi Kooli Eidapere õpipaigana. Kooli direktor on Aet-Triin Vasnu. Eidapere Kooli lasteaiarühm Kukupai on liidetud Järvakandi Lasteaed Pesamuna alla, mida juhib direktor Jaanika Värat.

Nende ümberkorralduste abil liigume edasi eesmärgiga pakkuda lastele ühtset ja kvaliteetset haridust Kehtna vallas.

NB! Palume mõistvat suhtumist, kuna kõik muudatused ei ole veel täielikult rakendatud ja nende kajastamine sotsiaalmeedias ning kodulehtedel võtab aega.

Täname teid kannatlikkuse ja koostöö eest!

Oleme Teie jaoks kättesaadavad allolevatel kontaktidel:

Sille Valinu - direktor (kõik lasteaeda puudutav info, laste rühmad, nimekirjad, avaldused, taotlused, üldküsimused jms), tel 5551 2480, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Katre Põldmaa - õppejuht (õppe- ja kasvatustegevuse valdkond, tugiteenused, sündmused jms), See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Riina Klaassen - majandusjuht (lasteaia toitlustus, lasteaia arved, majandusküsimused, keskkond jms), See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Soovime kõigile rõõmsat ja edukat uut õppeaastat!“